Prowadząc przedsiębiorstwo chcesz postawić na skuteczną reklamę, która przykuje uwagę wielu potencjalnych klientów? Warto więc zaopatrzyć się w oryginalne gadżety reklamowe, które zainteresują ludzi i zachęcą do skorzystania z Twojej oferty!

Można założyć, że dobra i skuteczna reklama jest połową sukcesu większości firm. Dlatego właśnie warto jest poświęcić czas na dobre zaplanowanie kampanii reklamowej. Sposobów jest wiele. Dziś znaczna część firm stawia na reklamę w internecie, natomiast nadal inwestują one w drukowanie znanych wszystkim ulotek, rozwieszanie plakatów, banerów itd. Na tle wszystkich pomysłów wyróżniają się jednak gadżety reklamowe, ponieważ są one nie tylko ciekawym sposobem na zaprezentowanie marki wielu ludziom, ponieważ posiadają także funkcje praktyczne. Dla przykładu, często można spotkać się z długopisami posiadającymi nadruk z logo firmy. Osoba, która dostaje ów długopis, prędzej czy później będzie potrzebowała z niego skorzystać, a przez to przypomni sobie o istnieniu firmy. Co więcej, z tego samego powodu wizerunek marki będzie cieplejszy, dlatego zastanawiając się nad wybraniem jednej z ofert kilku firm, klient najpewniej zmierzy w stronę przedsiębiorstwa, które najlepiej mu się kojarzy, a więc firmy „z długopisu”!

Niestandardowe gadżety reklamowe to bardzo dobry wybór, ponieważ przykują one uwagę potencjalnego klienta bardziej, niż przykładowy długopis, a kiedy nadal będą się cechowały przydatnością – efekt będzie świetny. Co więcej, obecnie na rynku można spotkać naprawdę liczne niestandardowe gadżety reklamowe, a więc z pewnością będziesz w stanie wybrać coś ciekawego dla swoich klientów, pracowników etc.

Oryginalne i niestandardowe gadżety reklamowe:

Fartuch kuchenny i czapka kucharska V9542-11

Jeżeli prowadzisz działalność skierowaną w stronę klientów mających dzieci, albo kiedy wiesz, że dzieci Twojego klienta, pracownika lubią próbować swoich sił w kucharstwie – czapka i fartuch to idealne, oryginalne gadżety reklamowe, na których naniesiesz swoje logo. Co więcej, zestaw wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewnią noszącemu odpowiedni komfort. Jest to oczywiście rozmiar dziecięcy.

Samochodowy uchwyt do telefonu V9741-03

Doskonałym gadżetem będzie uchwyt na telefon do samochodu. Dosłownie każdy posiada smartfona, a używanie go w samochodzie z poziomu ręki jest nie tylko niewygodne, ale tez niebezpieczne i nielegalne. Dzięki temu uchwytowi natomiast zwiększy się komfort jazdy Twoich klientów. Będziesz także w stanie wybrać logo lub podpis, jaki znajdzie się na produkcie. Uchwyt wykonano z tworzywa ABS i aluminium.

Dozownik na napoje 3,5 l V9900-23

Twoi klienci lub pracownicy lubią grillować lub spędzać czas na zewnątrz? Ten wyjątkowy dozownik na napoje sprawdzi się wyśmienicie, a przy tym zapewni Tobie reklamę, a osobie obdarowanej wygodę. Produkt wykonano z wysokiej jakości tworzywa i może pomieścić nawet 3,5 l napoju! Co więcej, dozownik ten jest również kompaktowy – można go z łatwością złożyć, kiedy np. poncz się skończy lub przyjęcie dobiegnie końca.

Dodaj komentarz